Banánová halenka s knoflíčky ze 100% hedvábí
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Barva: | Žlutá |
| Materiál: | 100% Hedvábí |
| Ramena: | 38cm |
| Prsa: | 58cm |
| Délka: | 66cm |
| Délka rukávu: | 21cm |
| Stav: | 5/5 |
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Barva: | Žlutá |
| Materiál: | 100% Hedvábí |
| Ramena: | 38cm |
| Prsa: | 58cm |
| Délka: | 66cm |
| Délka rukávu: | 21cm |
| Stav: | 5/5 |