O nás

 

První Malé černé jsme otevřely ve dvojici maminka a dcera v roce 2014.

Předchůdcem Malých černých byl v devadesátých letech úspěšný second hand Smoking woman, na který jsme před devíti lety volně navázaly.

Tvář obchodu se postupně vyvíjela. Dnes můžeme říct, že máme krámek s pečlivě vybraným oblečením a doplňky z kvalitních materiálů.

Zákazníci si u nás pochvalují zejména vzácnou nabídku hedvábí a kašmíru.

 

Naše zdroje jsou různé, původem je zboží většinou z Německa nebo Anglie.

Největší radost nám přináší právě proces hledání toho nejlepšího a nejzajímavějšího, leckdy vybíráme i s myšlenkou na konkrétního zákazníka.

Jak jde čas, je vás víc a víc, na které myslíme, když se vydáme na lov. Vědomí, že vám děláme radost je to, co nás vždycky žene kupředu.

Po pěti letech fungování v Haškově 2 jsme se rozhodly pro velký krok: totiž že si pořídíme ještě jeden krámek a zaměříme se v něm pouze na pánskou klientelu.

Ta byla do té doby opomíjená a v jinak na dámy zaměřeném obchůdku měla podobu jednoho malého koutku.

Plán se vydařil a jen o pár vchodů dál ve stejné ulici jsme našli skvost – prostor, který se našemu prvnímu tolik podobá. V únoru 2019 jsme otevřely čistě pánskou pobočku, na kterou jsme moc pyšné.

A aby to té dámské nebylo líto, následující léto jsme ji zrekonstruovali, což atmosféru obou obchodů ještě více propojilo.

Nejen díky vám, našim věrným zákazníkům, jsme se rozhodli posunout se na další metu, kterou je zprovoznění e-shopu.

Zásadní roli na celé této cestě hrají naši zaměstnanci Ondřej, Mirek a Julie, které znáte z kamenných prodejen. Ti jsou nám nesmírnou oporou.

Budeme se moc snažit předat vám rodinnou atmosféru i tady, v online prostoru.

 

Přejeme vám příjemné nakupování!

 

Líba a Básnička 

Zpět do obchodu