Béžová košile ze 100% lnu Ulla Popken
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | XL |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | 100% Len |
| Stav: | 5/5 |
| Ramena: | 38cm |
| Prsa: | 58cm |
| Délka: | 78cm |
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | XL |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | 100% Len |
| Stav: | 5/5 |
| Ramena: | 38cm |
| Prsa: | 58cm |
| Délka: | 78cm |