Béžová košile ze lněné směsi
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | S |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | 48% Bavlna, 52% len |
| Stav: | 5/5 |
| Ramena: | 37cm |
| Prsa: | 51cm |
| Délka: | 70cm |
| Délka rukávu: | 44cm |
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | S |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | 48% Bavlna, 52% len |
| Stav: | 5/5 |
| Ramena: | 37cm |
| Prsa: | 51cm |
| Délka: | 70cm |
| Délka rukávu: | 44cm |