Béžový zavazovací kabát ze 100% broušené kůže
Kabát má drobné flíčky na spodním lemu, cena je proto nižší.
| Kategorie: | Saka a kabáty |
|---|---|
| Velikost: | M |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Kůže |
| Ramena: | 40cm |
| Prsa: | 53cm |
| Pas: | 46cm |
| Délka: | 106cm |
| Délka rukávu: | 36cm |
| Stav: | 4/5 |
