Bílá košile ze 100% lnu
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | M |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | 100% Len |
| Stav: | 5/5 |
| Ramena: | 43cm |
| Prsa: | 53cm |
| Délka: | 61cm |
| rukáv: | 8cm |
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | M |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | 100% Len |
| Stav: | 5/5 |
| Ramena: | 43cm |
| Prsa: | 53cm |
| Délka: | 61cm |
| rukáv: | 8cm |