Bílá vyšívaná halenka ze 100% lnu se stojáčkem a perleťovými knoflíky
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | XL |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | 100% Len |
| Ramena: | 42cm |
| Prsa: | 58cm |
| Délka: | 75cm |
| Délka rukávu: | 29cm |
| Stav: | 5/5 |
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | XL |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | 100% Len |
| Ramena: | 42cm |
| Prsa: | 58cm |
| Délka: | 75cm |
| Délka rukávu: | 29cm |
| Stav: | 5/5 |