Bílý top ze 100% lnu s perleťovými knoflíky
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | XS |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | 100% Len |
| Ramena: | 36cm |
| Prsa: | 44cm |
| Délka: | 57cm |
| Stav: | 5/5 |
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | XS |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | 100% Len |
| Ramena: | 36cm |
| Prsa: | 44cm |
| Délka: | 57cm |
| Stav: | 5/5 |