Černá košile ze 100% lnu
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | S |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | 100% Len |
| Stav: | 5/5 |
| Ramena: | 41cm |
| Prsa: | 56cm |
| Délka: | 65cm |
| Délka rukávu: | 45cm |
Popis produktu není dostupný
Diskuze
Výpis diskuzí
N
Černá košile ze 100% lnu
Nikol
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je to dámská nebo pánská košile :) Děkuji.
