Černý kulatý svetr z vlny a kašmíru
Svetr působí jako 100% kašmír.
| Kategorie: | Svetry |
|---|---|
| Velikost: | M/L |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | 70% Ovčí vlna, 30% kašmír |
| Ramena: | 40cm |
| Prsa: | 48cm |
| Délka: | 69cm |
| Délka rukávu: | 43cm |
| Stav: | 5/5 |
| Položka byla vyprodána… | |
Svetr působí jako 100% kašmír.
| Kategorie: | Svetry |
|---|---|
| Velikost: | M/L |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | 70% Ovčí vlna, 30% kašmír |
| Ramena: | 40cm |
| Prsa: | 48cm |
| Délka: | 69cm |
| Délka rukávu: | 43cm |
| Stav: | 5/5 |
| Položka byla vyprodána… | |