Červený křivák ze 100% broušené kůže
| Kategorie: | Saka a kabáty |
|---|---|
| Velikost: | M |
| Barva: | Červená |
| Materiál: | Kůže |
| Ramena: | 37cm |
| Prsa: | 48cm |
| Pas: | 42cm |
| Délka: | 59cm |
| Délka rukávu: | 47cm |
| Stav: | 4/5 |
| Kategorie: | Saka a kabáty |
|---|---|
| Velikost: | M |
| Barva: | Červená |
| Materiál: | Kůže |
| Ramena: | 37cm |
| Prsa: | 48cm |
| Pas: | 42cm |
| Délka: | 59cm |
| Délka rukávu: | 47cm |
| Stav: | 4/5 |