Fialové triko s knoflíčky ze 100% hedvábí
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Barva: | Fialová |
| Materiál: | 100% Hedvábí |
| Ramena: | 44cm |
| Prsa: | 54cm |
| Délka: | 71cm |
| Délka rukávu: | 15cm |
| Stav: | 4/5 |
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Barva: | Fialová |
| Materiál: | 100% Hedvábí |
| Ramena: | 44cm |
| Prsa: | 54cm |
| Délka: | 71cm |
| Délka rukávu: | 15cm |
| Stav: | 4/5 |