Jemný neonový svetr z mohéru a alpaky
| Kategorie: | Svetry |
|---|---|
| Velikost: | M |
| Barva: | Oranžovo-růžová |
| Materiál: | 37% Alpaka, 37% mohér, 26% polyamid |
| Ramena: | 42cm |
| Prsa: | 47cm |
| Délka: | 60cm |
| Délka rukávu: | 48cm |
| Stav: | 5/5 |
| Položka byla vyprodána… | |
| Kategorie: | Svetry |
|---|---|
| Velikost: | M |
| Barva: | Oranžovo-růžová |
| Materiál: | 37% Alpaka, 37% mohér, 26% polyamid |
| Ramena: | 42cm |
| Prsa: | 47cm |
| Délka: | 60cm |
| Délka rukávu: | 48cm |
| Stav: | 5/5 |
| Položka byla vyprodána… | |