Kari košile ze 100% hedvábí
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Barva: | Žlutá |
| Materiál: | 100% Hedvábí |
| Ramena: | 45cm |
| Prsa: | 56cm |
| Délka: | 72cm |
| Délka rukávu: | 51cm |
| Stav: | 5/5 |
| Položka byla vyprodána… | |
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Barva: | Žlutá |
| Materiál: | 100% Hedvábí |
| Ramena: | 45cm |
| Prsa: | 56cm |
| Délka: | 72cm |
| Délka rukávu: | 51cm |
| Stav: | 5/5 |
| Položka byla vyprodána… | |