Kostkovaná košile ze 100% jemňoučkého hedvábí
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | M/L |
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál: | 100% Hedvábí |
| Ramena: | 42cm |
| Prsa: | 52cm |
| Délka: | 73cm |
| Délka rukávu: | 43cm |
| Stav: | 4/5 |
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | M/L |
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál: | 100% Hedvábí |
| Ramena: | 42cm |
| Prsa: | 52cm |
| Délka: | 73cm |
| Délka rukávu: | 43cm |
| Stav: | 4/5 |