Krásná pruhovaná blůza / bundička ze 100% hedvábí
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | M |
| Barva: | Pruhovaná |
| Materiál: | 100% Hedvábí |
| Ramena: | 40cm |
| Prsa: | 51cm |
| Délka: | 54cm |
| Délka rukávu: | 41cm |
| Stav: | 5/5 |
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | M |
| Barva: | Pruhovaná |
| Materiál: | 100% Hedvábí |
| Ramena: | 40cm |
| Prsa: | 51cm |
| Délka: | 54cm |
| Délka rukávu: | 41cm |
| Stav: | 5/5 |