Krásný meruňkový kabátek s perleťovými knoflíky ze 100% lnu
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | XL |
| Barva: | Meruňková |
| Materiál: | 100% Len |
| Ramena: | 59cm |
| Prsa: | 62cm |
| Délka: | 82cm |
| Délka rukávu: | 41cm |
| Stav: | 5/5 |
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | XL |
| Barva: | Meruňková |
| Materiál: | 100% Len |
| Ramena: | 59cm |
| Prsa: | 62cm |
| Délka: | 82cm |
| Délka rukávu: | 41cm |
| Stav: | 5/5 |