Krásný patchworkový svetr ze 100% vlny
| Kategorie: | Svetry |
|---|---|
| Velikost: | M |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | 100% Vlna |
| Ramena: | 38cm |
| Prsa: | 60cm |
| Délka: | 53cm |
| Délka rukávu: | 49cm |
| Stav: | 5/5 |
| Položka byla vyprodána… | |
| Kategorie: | Svetry |
|---|---|
| Velikost: | M |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | 100% Vlna |
| Ramena: | 38cm |
| Prsa: | 60cm |
| Délka: | 53cm |
| Délka rukávu: | 49cm |
| Stav: | 5/5 |
| Položka byla vyprodána… | |