Krémová halenka se stojáčkem ze 100% hedvábí
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Barva: | Krémová |
| Materiál: | 100% Hedvábí |
| Ramena: | 40cm |
| Prsa: | 95cm |
| Délka: | 64cm |
| Délka rukávu: | 15cm |
| Stav: | 5/5 |
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Barva: | Krémová |
| Materiál: | 100% Hedvábí |
| Ramena: | 40cm |
| Prsa: | 95cm |
| Délka: | 64cm |
| Délka rukávu: | 15cm |
| Stav: | 5/5 |