Krémová košile ze 100% lnu s proužkem
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | L |
| Barva: | Krémová |
| Materiál: | 100% Len |
| Stav: | 5/5 |
| Ramena: | 39cm |
| Prsa: | 60cm |
| Délka: | 68cm |
| Délka rukávu: | 46cm |
| Položka byla vyprodána… | |
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | L |
| Barva: | Krémová |
| Materiál: | 100% Len |
| Stav: | 5/5 |
| Ramena: | 39cm |
| Prsa: | 60cm |
| Délka: | 68cm |
| Délka rukávu: | 46cm |
| Položka byla vyprodána… | |