Krémová košile ze 100% lnu
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | S/M |
| Barva: | Krémová |
| Materiál: | Není uveden, ale jedná se o 100% len. |
| Stav: | 5/5 |
| Ramena: | 39cm |
| Prsa: | 55cm |
| Délka: | 73cm |
| Délka rukávu: | 46cm |
| Položka byla vyprodána… | |
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | S/M |
| Barva: | Krémová |
| Materiál: | Není uveden, ale jedná se o 100% len. |
| Stav: | 5/5 |
| Ramena: | 39cm |
| Prsa: | 55cm |
| Délka: | 73cm |
| Délka rukávu: | 46cm |
| Položka byla vyprodána… | |