Květovaná košile ze lnu a bavlny
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | XL |
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál: | 52% Len, 48% bavlna |
| Ramena: | 47cm |
| Prsa: | 60cm |
| Délka: | 66cm |
| Stav: | 5/5 |
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | XL |
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál: | 52% Len, 48% bavlna |
| Ramena: | 47cm |
| Prsa: | 60cm |
| Délka: | 66cm |
| Stav: | 5/5 |