Malinová ručně vyšívaná halenka ze 100% hedvábí
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Barva: | Červená |
| Materiál: | 100% Hedvábí |
| Ramena: | 39cm |
| Prsa: | 47cm |
| Délka: | 60cm |
| Délka rukávu: | 8cm |
| Stav: | 5/5 |
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Barva: | Červená |
| Materiál: | 100% Hedvábí |
| Ramena: | 39cm |
| Prsa: | 47cm |
| Délka: | 60cm |
| Délka rukávu: | 8cm |
| Stav: | 5/5 |