Máslově žlutá košile ze lněné směsi
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | S |
| Barva: | Máslová |
| Materiál: | 53% Len, 47% bavlna |
| Stav: | 5/5 |
| Ramena: | 40cm |
| Prsa: | 57cm |
| Délka: | 72cm |
| Délka rukávu: | 46cm |
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | S |
| Barva: | Máslová |
| Materiál: | 53% Len, 47% bavlna |
| Stav: | 5/5 |
| Ramena: | 40cm |
| Prsa: | 57cm |
| Délka: | 72cm |
| Délka rukávu: | 46cm |