Mintová košile Esprit ze 100% lnu
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | L |
| Barva: | Mintová |
| Materiál: | Není uveden, ale jedná se o 100% len. |
| Stav: | 5/5 |
| Ramena: | 50cm |
| Prsa: | 60cm |
| Délka: | 70cm |
| Délka rukávu: | 45cm |
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | L |
| Barva: | Mintová |
| Materiál: | Není uveden, ale jedná se o 100% len. |
| Stav: | 5/5 |
| Ramena: | 50cm |
| Prsa: | 60cm |
| Délka: | 70cm |
| Délka rukávu: | 45cm |