Mintová košile ze 100% lnu
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | L |
| Barva: | Mintová |
| Materiál: | 100% Len |
| Stav: | 5/5 |
| Ramena: | 47cm |
| Prsa: | 67cm |
| Délka: | 73cm |
| Délka rukávu: | 45cm |
| Položka byla vyprodána… | |
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | L |
| Barva: | Mintová |
| Materiál: | 100% Len |
| Stav: | 5/5 |
| Ramena: | 47cm |
| Prsa: | 67cm |
| Délka: | 73cm |
| Délka rukávu: | 45cm |
| Položka byla vyprodána… | |