Mocha mousse svetřík z hedvábí, kašmíru a vlny s vínovým lemem
| Kategorie: | Svetry |
|---|---|
| Velikost: | M |
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | 60% Hedvábí, 20% Vlna, 20% Kašmír |
| Ramena: | 36cm |
| Prsa: | 48cm |
| Délka: | 61cm |
| Délka rukávu: | 35cm |
| Stav: | 5/5 |
| Položka byla vyprodána… | |
| Kategorie: | Svetry |
|---|---|
| Velikost: | M |
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | 60% Hedvábí, 20% Vlna, 20% Kašmír |
| Ramena: | 36cm |
| Prsa: | 48cm |
| Délka: | 61cm |
| Délka rukávu: | 35cm |
| Stav: | 5/5 |
| Položka byla vyprodána… | |