Moka halenka s perleťovými knoflíčky a projmutím ze 100% hedvábí
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Barva: | Moka |
| Materiál: | 100% Hedvábí |
| Ramena: | 52cm |
| Prsa: | 50cm |
| Délka: | 75cm |
| Délka rukávu: | 5cm |
| Stav: | 5/5 |
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Barva: | Moka |
| Materiál: | 100% Hedvábí |
| Ramena: | 52cm |
| Prsa: | 50cm |
| Délka: | 75cm |
| Délka rukávu: | 5cm |
| Stav: | 5/5 |