Neonově zelená maxi košile s perleťovými knoflíky
Košile má malé flíčky - viz. fotka. Má proto nižší cenu.
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | XXL |
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | 100% Len |
| Stav: | 5/5 |
| Ramena: | 53cm |
| Prsa: | 69cm |
| Délka: | 89cm |
| Délka rukávu: | 46cm |
