Pastelková pruhovaná košile ze lnu a bavlny
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | XL |
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál: | 55% Len, 45% bavlna |
| Ramena: | 43cm |
| Prsa: | 61cm |
| Délka: | 75cm |
| Délka rukávu: | 23cm |
| Stav: | 5/5 |
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | XL |
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál: | 55% Len, 45% bavlna |
| Ramena: | 43cm |
| Prsa: | 61cm |
| Délka: | 75cm |
| Délka rukávu: | 23cm |
| Stav: | 5/5 |