Pomerančová košile ze 100% lnu &Other stories
Košile je oversized.
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | S/M |
| Barva: | Pomerančová |
| Materiál: | 100% Len |
| Stav: | 5/5 |
| Ramena: | 40cm |
| Prsa: | 57cm |
| Délka: | 72cm |
| Délka rukávu: | 45cm |
