Pudrová halenka s knoflíčky a volánkovým rukávem ze 100% hedvábí
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Barva: | Pudrová |
| Materiál: | 100% Hedvábí |
| Ramena: | 38cm |
| Prsa: | 45cm |
| Délka: | 63cm |
| Délka rukávu: | 4cm |
| Stav: | 5/5 |
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Barva: | Pudrová |
| Materiál: | 100% Hedvábí |
| Ramena: | 38cm |
| Prsa: | 45cm |
| Délka: | 63cm |
| Délka rukávu: | 4cm |
| Stav: | 5/5 |