Pudrový 100% kašmír volného střihu
| Kategorie: | Svetry |
|---|---|
| Velikost: | M |
| Barva: | Pudrová |
| Materiál: | 100% Kašmír |
| Ramena: | 40cm |
| Prsa: | 49cm |
| Délka: | 65cm |
| Délka rukávu: | 44cm |
| Stav: | 5/5 |
| Položka byla vyprodána… | |
| Kategorie: | Svetry |
|---|---|
| Velikost: | M |
| Barva: | Pudrová |
| Materiál: | 100% Kašmír |
| Ramena: | 40cm |
| Prsa: | 49cm |
| Délka: | 65cm |
| Délka rukávu: | 44cm |
| Stav: | 5/5 |
| Položka byla vyprodána… | |