Růžové sako ze 100% kůže
| Kategorie: | Saka a kabáty |
|---|---|
| Velikost: | M |
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Kůže |
| Ramena: | 39cm |
| Prsa: | 46cm |
| Pas: | 42cm |
| Délka: | 61cm |
| Délka rukávu: | 45cm |
| Stav: | 4/5 |
| Kategorie: | Saka a kabáty |
|---|---|
| Velikost: | M |
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Kůže |
| Ramena: | 39cm |
| Prsa: | 46cm |
| Pas: | 42cm |
| Délka: | 61cm |
| Délka rukávu: | 45cm |
| Stav: | 4/5 |