Šalvějový top ze 100% lnu s perleťovými knoflíčky na zádech
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | XL |
| Barva: | Šalvějová |
| Materiál: | 100% Len |
| Ramena: | 50cm |
| Prsa: | 59cm |
| Délka: | 66cm |
| Stav: | 5/5 |
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | XL |
| Barva: | Šalvějová |
| Materiál: | 100% Len |
| Ramena: | 50cm |
| Prsa: | 59cm |
| Délka: | 66cm |
| Stav: | 5/5 |