Šedá košile ze 100% lnu
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | XS |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | 100% Len |
| Ramena: | 46cm |
| Prsa: | 56cm |
| Délka: | 66cm |
| Délka rukávu: | 25cm |
| Stav: | 5/5 |
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | XS |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | 100% Len |
| Ramena: | 46cm |
| Prsa: | 56cm |
| Délka: | 66cm |
| Délka rukávu: | 25cm |
| Stav: | 5/5 |