Šedá košile ze lněné směsi
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | S |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | 53% Len, 47% bavlna |
| Stav: | 5/5 |
| Ramena: | 41cm |
| Prsa: | 52cm |
| Délka: | 69cm |
| Délka rukávu: | 48cm |
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | S |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | 53% Len, 47% bavlna |
| Stav: | 5/5 |
| Ramena: | 41cm |
| Prsa: | 52cm |
| Délka: | 69cm |
| Délka rukávu: | 48cm |