Šedo-modrá ručně vyšívaná halenka ze 100% hedvábí
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | L/XL |
| Barva: | Šedo-modrá |
| Materiál: | 100% Hedvábí |
| Ramena: | 42cm |
| Prsa: | 56cm |
| Délka: | 67cm |
| Délka rukávu: | 40cm |
| Stav: | 5/5 |
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | L/XL |
| Barva: | Šedo-modrá |
| Materiál: | 100% Hedvábí |
| Ramena: | 42cm |
| Prsa: | 56cm |
| Délka: | 67cm |
| Délka rukávu: | 40cm |
| Stav: | 5/5 |