Slunečnicový top ze 100% lnu z perleťovými knoflíky
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | XXL |
| Barva: | Slunečnicová |
| Materiál: | 100% Len |
| Stav: | 5/5 |
| Ramena: | 47cm |
| Prsa: | 65cm |
| Délka: | 68cm |
| Délka rukávu: | 28cm |
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | XXL |
| Barva: | Slunečnicová |
| Materiál: | 100% Len |
| Stav: | 5/5 |
| Ramena: | 47cm |
| Prsa: | 65cm |
| Délka: | 68cm |
| Délka rukávu: | 28cm |