Srdíčková halenka Burberry z jemňoučké bavlny
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | L/XL |
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál: | 100% Bavlna |
| Ramena: | 40cm |
| Prsa: | 52cm |
| Délka: | 73cm |
| Délka rukávu: | 28cm |
| Stav: | 5/5 |
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | L/XL |
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál: | 100% Bavlna |
| Ramena: | 40cm |
| Prsa: | 52cm |
| Délka: | 73cm |
| Délka rukávu: | 28cm |
| Stav: | 5/5 |