Světle oranžová košile ze 100% lnu Ralph Lauren
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | S |
| Barva: | Oranžová |
| Materiál: | 100% Len |
| Ramena: | 40cm |
| Prsa: | 51cm |
| Délka: | 73cm |
| Délka rukávu: | 47cm |
| Stav: | 5/5 |
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | S |
| Barva: | Oranžová |
| Materiál: | 100% Len |
| Ramena: | 40cm |
| Prsa: | 51cm |
| Délka: | 73cm |
| Délka rukávu: | 47cm |
| Stav: | 5/5 |