Světle žlutý top ze 100% lnu s dřevěnými knoflíčky
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | L |
| Barva: | Žlutá |
| Materiál: | 100% Len |
| Ramena: | 41cm |
| Prsa: | 52cm |
| Délka: | 66cm |
| Stav: | 5/5 |
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | L |
| Barva: | Žlutá |
| Materiál: | 100% Len |
| Ramena: | 41cm |
| Prsa: | 52cm |
| Délka: | 66cm |
| Stav: | 5/5 |