Tmavě zelený křivák ze 100% broušené kůže
| Kategorie: | Saka a kabáty |
|---|---|
| Velikost: | S/M |
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Kůže |
| Ramena: | 36cm |
| Prsa: | 44cm |
| Délka: | 54cm |
| Délka rukávu: | 45cm |
| Stav: | 4/5 |
| Kategorie: | Saka a kabáty |
|---|---|
| Velikost: | S/M |
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Kůže |
| Ramena: | 36cm |
| Prsa: | 44cm |
| Délka: | 54cm |
| Délka rukávu: | 45cm |
| Stav: | 4/5 |