Tyrkysovo-magentová košile ze 100% hedvábí
Košile má drobnou vadu u límečku (viz. foto), je proto levnější.
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | M |
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál: | 100% Hedvábí |
| Ramena: | 42cm |
| Prsa: | 55cm |
| Délka: | 78cm |
| Délka rukávu: | 43cm |
| Stav: | 4/5 |
