Vínová 100% lněná košile s perleťovými knoflíčky
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | S |
| Barva: | Vínová |
| Materiál: | 100% Len |
| Stav: | 5/5 |
| Ramena: | 42cm |
| Prsa: | 56cm |
| Délka: | 71cm |
| Délka rukávu: | 47cm |
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | S |
| Barva: | Vínová |
| Materiál: | 100% Len |
| Stav: | 5/5 |
| Ramena: | 42cm |
| Prsa: | 56cm |
| Délka: | 71cm |
| Délka rukávu: | 47cm |