Vzorovaná 100% lněná halenka
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | L |
| Barva: | Vzorovaná |
| Materiál: | 100% Len |
| Stav: | 5/5 |
| Ramena: | 44cm |
| Prsa: | 58cm |
| Délka: | 76cm |
| Délka rukávu: | 31cm |
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | L |
| Barva: | Vzorovaná |
| Materiál: | 100% Len |
| Stav: | 5/5 |
| Ramena: | 44cm |
| Prsa: | 58cm |
| Délka: | 76cm |
| Délka rukávu: | 31cm |