Vzorovaná košile ze 100% lnu
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | M |
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál: | 100% Len |
| Ramena: | 41cm |
| Prsa: | 48cm |
| Délka: | 73cm |
| Délka rukávu: | 34cm |
| Stav: | 5/5 |
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | M |
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál: | 100% Len |
| Ramena: | 41cm |
| Prsa: | 48cm |
| Délka: | 73cm |
| Délka rukávu: | 34cm |
| Stav: | 5/5 |