Zajímavá halenka Karin Glasmacher s kulatým límečkem ze 100% lnu
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | M |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | 100% Len |
| Ramena: | 38cm |
| Prsa: | 49cm |
| Délka: | 77cm |
| Délka rukávu: | 44cm |
| Stav: | 5/5 |
| Kategorie: | Topy, halenky a košile |
|---|---|
| Velikost: | M |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | 100% Len |
| Ramena: | 38cm |
| Prsa: | 49cm |
| Délka: | 77cm |
| Délka rukávu: | 44cm |
| Stav: | 5/5 |